Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy

  • Niepruszewo
  • 40 uur

Opis

Grupa Dasko to stabilna, rodzinna firma z wieloletnią tradycją, świadcząca usługi transportu międzynarodowego. Posiadamy łącznie 4 oddziały: dwa oddziały w Holandii oraz po jednym w Niemczech i Polsce.

DOBRY PRACOWNIK TO NAJWIĘKSZA WARTOŚĆ DLA FIRMY!

Dlatego kulturę naszej organizacji cechuje ludzkie podejście do każdego pracownika i problemu.

W obecnej chwili poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Siedziba firmy: Niepruszewo k/ Poznania

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur sprzedażowych;
  • Dekretowanie i księgowanie  faktur zakupowych;
  • Wprowadzanie innych dokumentów księgowych do systemu ERP;
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;
  • Wspieranie działu księgowości w realizacji codziennych zadań;
  • Mile widziana jest znajomość specyfiki branży transportowej;
  • Znajomość Microsoft Dynamics NAV będzie dużym atutem.

Profil kandydata

  • Roczne  doświadczenie/ praktyki  w dziale księgowości;
  • Posiadasz  lub jesteś w trakcie zdobywania wykształcenia kierunkowego (finanse, rachunkowość, ekonomia);
  • Posiadasz dobrą znajomość pakietu Office (w szczególności Excel);
  • Znasz zagadnienia rachunkowe oraz przepisy podatkowe i dążysz do rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • Cechują Ciebie zdolności analityczne,  dokładność i obowiązkowość w wykonywanych zadaniach;
  • Posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne i chętnie pracujesz w zespole;
  • W pracy przejawiasz inicjatywę i jesteś otwarta/y na zmiany.

Pracodawca oferuje

  • Umowę zlecenie lub umowę o prace( na cześć lub cały etat)
  • Odpowiednie narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię świąteczną;
  • Pakiet świadczeń pracowniczych;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie;
  • Rozwój merytoryczny poprzez dopasowany na potrzeby stanowiska udział w szkoleniach.

Czy stanowisko Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy to coś dla Ciebie? W takim razie aplikuj!

Masz jakies pytania?

Skontaktuj sie z:

Barbara Franczak

Dział Personalny
  • +48 61 224 69 00
  • hr@dasko.com.pl