Spedytor / Spedytorka

  • 40 uur

Grupa Dasko to stabilna, rodzinna firma z wieloletnią tradycją, świadcząca usługi transportu krajowego i międzynarodowego towarów chłodzonych i mrożonych. DOBRY PRACOWNIK TO NAJWIĘKSZA WARTOŚĆ DLA FIRMY! Dlatego kulturę naszej organizacji cechuje ludzkie podejście do każdego pracownika i problemu. W obecnej chwili poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPEDYTOR / SPEDYTORKA

Siedziba firmy: Niepruszewo k/ Poznania

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, kontrola i monitorowanie zleceń w transporcie krajowym i międzynarodowym
  • Aktywna współpraca z działem logistyki w celu zapewnienia transportu klientom mroźni
  • Bieżący kontakt z kontrahentami, przewoźnikami i kierowcami
  • Analiza kosztów transportowych oraz raportowanie na potrzeby zarządu
  • Wyszukiwanie nowych okazji biznesowych oraz aktywne wsparcie dla procesu sprzedażowego w celu efektywnego rozwoju relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w realizacji zadań spedycyjnych
  • Znajomość rynku przewoźników oraz giełd transportowych
  • Profesjonalizm, dokładność i sumienność w wykonywanych obowiązkach
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizacją pracy
  • Motywacja do pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów (min. opieka medyczna LUXMED, dofinansowanie dojazdów do pracy, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

Grupa Dasko to inspirujące miejsce pracy. Dołącz do nas!

Masz jakies pytania?

Skontaktuj sie z:

Barbara Franczak

Dział Personalny
  • +48 61 224 69 00
  • hr@dasko.com.pl